Nabízíme - zakložení zahrady, založení jezírka
- rekonstrukci zahrady, údržbu zahrady
- zakládání trávníku kobercem a výsevem
- založení závlah, drobných zahradnických staveb

Encyklopedie rostlin

Venkovní bonsaje

Venkovní bonsaje rostou, na rozdíl od bonsají pokojových, v přirozených klimatických podmínkách. Zvláště vlhkost vzduchu a teplotu nemusíme žádným způsobem upravovat. Slunce a neustále proudící vzduch se postará o to, aby listy zesílily a rostliny byly odolné proti škůdcům a méně náchylné k chorobám než rostliny pokojové.

Silné stromy jsou nutností, protože všude okolo rostou stejné druhy, které jsou napadány, ožírány a vysávány množstvím nejrůznějšího hmyzu a živočichů. Škůdci nepohrdnou ani bonsají, zvláště když jsou její listy obzvlášť jemné. Venkovní bonsaje jsou na tyto eventuality připravené a s většinou škůdců si dokáží sami poradit.

Existují venkovní bonsaje, které mohou stát celý den na slunci jako například borovice nebo dub, jiné zase vyžadují stín jako buk nebo azalka.Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky a v uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Díky našim zkušenostem a dovednostem jsme si jisti, že jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one