Nabízíme - zakložení zahrady, založení jezírka
- rekonstrukci zahrady, údržbu zahrady
- zakládání trávníku kobercem a výsevem
- založení závlah, drobných zahradnických staveb

Pevná terasa a chodníček

Zpevněné plochy jsou nejpůsobivějšími stavebními prvky zahrady. Pokud je vydláždíme zajímavým vzorem nebo zkombinujeme několik materiálů, vytvoříme exteriérové plochy nejen užitné, ale i esteticky působivé a moderní.


Místa, po kterých denně chodíme nebo je využíváme k posezení či stolování venku, je z provozního hlediska nejlepší upravit tak, aby měli pevný, rychleschnoucí a snadno udržovatelný povrch. V exteriéru se přidružuje i požadavek zajištění bezpečné chůze. Povrch musí být rovný, schůdný bez možnosti zakopávání a přiměřeně drsný, aby se za mokra neklouzal. Zpevněný povrch po vybudování již nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Zpevňuje vstupní plochy, terasy, odpočívadla, atria, chodníky, stání pro auta. Také menší plochy, kde se křižují směry provozu a kombinace zpevnění a trávníku příliš rozbíjí plochu, je lepší zcela zpevnit.

 

Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky a v uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Díky našim zkušenostem a dovednostem jsme si jisti, že jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one