Nabízíme - zakložení zahrady, založení jezírka
- rekonstrukci zahrady, údržbu zahrady
- zakládání trávníku kobercem a výsevem
- založení závlah, drobných zahradnických staveb

 Krásná zahrada bez starostí

Provádíme dle domluvy nebo podle projektu veškeré zahradnické a sadovnické práce a to i formou "na klíč" - oblast Praha a okolí.


Nabízíme především - zakládání zahrad, rekonstrukce zahrad, zakládání trávníku kobercem a výsevem. Při realizaci zahrady dokončujeme a upravujeme plochy v okolí staveb a novostaveb - provádíme hrubou i jemnou modelaci terénu včetně dovozu zeminy, výsadbu rostlin, keřů i vzrostlých stromů - podle plánu výsadby, instalaci automatických závlahových systémů, drobnější stavební úpravy jako jsou zídky, oplocení pozemku (poplastované pletivo, zděný plot z KB bloků, gabionový plot), altány, pergoly, aj. dále šlapáky, cestičky a cesty a v neposlední řadě také dovybavení kvalitním zahradním nábytkem (dle přání klienta).
Trávníkem a případně zajímavou vodní plochou dotváříme charakter a jedinečnost zahrady.

   Pro zachování a udržení kvalitní a zdravé zahrady poskytujeme jednorázovou (jarní, letní, podzimní) i pravidelnou celoroční údržbu.

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky a v uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Díky našim zkušenostem a dovednostem jsme si jisti, že jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one